ABP Studio

studio
a
b
p
Przejdź do treści

Menu główne:


O NAS
Zapraszamy Państwa do współpracy z Pracownią Projektową ABP Studio Architekt Bartosz Prokop. Pracownia prowadzi działalność od listopada 2005 roku. W latach 1999 ÷ 2005 opracowywano architektoniczne projekty autorskie lub na zasadach współpracy autorskiej. Pracujemy na oprogramowaniu BricsCAD, AutoCAD, Artlantis Render, ArCADia Termo i Revit Architecture.

PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANE
Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem, przebudową i rozbudową obiektów architektonicznych, mieszkaniowych, biurowych i użyteczności publicznej wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną oraz przeprowadzeniem całościowego procesu inwestycyjnego od analizy chłonności terenu przeznaczonego na inwestycję po uzyskanie pozwolenie na budowę. Projekty opracowujemy we współpracy z rzetelnymi projektantami z zakresu konstrukcji, instalacji sanitarnych i elektrycznych.

INWENTARYZACJE BUDOWLANE
Wykonujemy kompleksowe inwentaryzacje lokali, budynków, budowli i terenów zieleni. Opracowujemy projekty wyodrębnienia samodzielnych lokali.

PROJEKTY ARANŻACJI WNĘTRZ
W ścisłej współpracy z naszym Klientem przygotowujemy projekty aranżacji wnętrz, służymy fachowym doradztwem w kwestii zakupu odpowiednich materiałów.
ABP Studio 2018 ©
    
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego